Kratší představení projektu Terap.io
Psychoterapie není něco, za co by se člověk měl stydět. Zatím ale stále žijeme ve společnosti, ve které je běžné se bát říct si o pomoc. Chceme, aby „jdu zrovna z terapie“ působilo úplně stejně jako „jdu zrovna od zubaře“. Aby už nikdo neměl pocit, že musí tajit něco, co mu pomáhá cítit se líp. Proto jdeme s pravdou ven. My všichni, kdo jsme se na kampani podíleli, chodíme na terapii. A jsme na to hrdí.
Přidejte se k nám. Pomozte nám ukázat, že terapie je normální a že má smysl.













