Koupila jsem si v 47 letech mladého koně Garsínka pro radost sobě a občas dělal radost zdarma i lidem v duševní nepohodě. Koníček Gársík je milý, hodný, veselý a zábavný mladý koňský chlapeček a od chvíle, co jsem si koníčka koupila, ho trápí zdravotní potíže. Moc jsme si spolu opravdu nepojezdili, opakovaně jsem řešila zdravotní problémy. Pečlivě se o něj starám, zatímco ostatní si mohou jezdit na koni, já mu pečuji o bolavé nohy, vyrážku na nohách, měkká kopyta, a jiné potíže, např. časté kulhání, přizpůsobuji se jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu. Poctivě platím ustájení, kováře, veterináře a chiropraktika, ale poslední dobou řeším opakovaně zdravotní stav Gársínka a neustále přibývají další mimořádná vydání např. za operativní odstranění špatně rostlých vlčích zubů a podobně. Nyní potřebuji zaplatit nákladnou operaci za extrakci zadní stoličky na specializované klinice a pokud zbydou penízky, tak zmírnění obtíží ataxie pod vedením MVDr. Rudolfové.









