Jmenuji se Daxter, je mi 9let a pořád jsem plnej elánu. Mé problémy začaly před rokem. Jako většina psů nemám rád veterinu. Když se však objevilo poprvé mé trápení, panička se mnou týden jezdila k panu doktoru, aby zjistil co mi je. Provedl však veškerá vyšetření a nic nenašel. Pak mě to potrápilo ještě dvakrát, ale druhý den už to bylo dobré. Teď, když to zas přišlo, se mi po injekci ulevilo. Ale za dva dny se něco stalo. Mé tělo mě na jedné straně přestalo poslouchat. Tak jsem musel až na kliniku do Brna, kde mi zkontrolovali páteř na magnetické resonanci. Tam zjistili, že mám 3 vyhřezlé ploténky, které tlačí na nervy. Jedinou možností je operace, při které se pokusí problém odstranit, abych mohl zas běhat. Mé parťačce je již 18let, tak toho mám jistě ještě dost před sebou.
Operaci je nutné provést co nejdřív a my již dostali termín 4. 4. , tak snad vše dobře zvládnu a budu brzo zpět doma.
Dnes 4. 4. je již Daxterek na klinice v Brně a odpoledne ho čeká operace. Tak at se vše podaří a zase brzo běhá.
6. 4. – tak dnes jsem Daxterka přivezla domů. Zákrok byl náročný takže je hodně slabý tak musíme teď cvičit a za 14 dní začnem chodit na rehabilitace aby byl zas brzo fit.