Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Kamila a jsem maminka úžasné dcery Nellinky. Je můj život. Proto tu chci být pro svoji dceru ona je můj pohon. Od roku 2021 se léčím s rakovinou. Typ je maligní melanom velmi těžký boj. Letos v březnu jsem byla na další operaci nahmatala bouli na krku bohužel metastáza. Teď mám zvětšené uzliny na plicích a gynekologický nález. Čekají mě další vyšetření a operace.
Mám chemoterapii v tabletách není mi po ní dobře je to náročné. A když je mi dobře chci vidět dcery úsměv na tváři.











