Ahoj,
jsme Evička, Toník, Klárka, Tom a další naši spolužáci. Jsme děti a žáci z Motýlku, tak se jmenuje naše speciální škola. Jsme děti, které do života dostaly mnoho krásných vlastností, současně však řadu nevýhod v podobě postižení. I díky tomu se umíme radovat a vážit si maličkostí, zároveň se musíme učit překonávat každodenní překážky, které pro zdravé děti překážkami nejsou. Učení se nových dovedností, znalostí je pro nás náročnější. Je to cesta, na které potřebujeme víc pomoci, podpory a času. O to větší radost pak z každého úspěchu máme my, naši rodiče a učitelé.
Naše škola pro nás není pouze místem poskytujícím vzdělávání. Je to jistota, naše bezpečné útočiště poskytující možnosti sdílet své radosti, starosti, své zážitky, pocity a nálady. Je místem setkávání se s kamarády, vytvářející nové prožitky a dobrou náladu. Také tím je pro nás velmi cenná a důležitá.










