Jsme dvojčata – Milan a Valentin chceme být vzdělanými lidmi a peníze potřebujeme na zaplacení školného, kde se učí na dvou jazycích. Protože se v letošním roce naše školné silně zdražilo a rodiče již nemohou samy tyto náklady vykrýt prosíme o pomoc, abychom nemuseli po 4 letech ze školy odejít.













