Místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Skopeček pokračuje ve své tradiční sérii charitativních fotbalových turnajů napříč středočeskými městy. Výtěžek z těchto turnajů, získaný především prostřednictvím startovného, je vždy věnován na podporu místních organizací nebo jednotlivců, kteří se nacházejí v těžké životní situaci.
Aktuální turnaj se uskuteční v sobotu 12. července 2025 v Příbrami, a jeho součástí bude také veřejná sbírka.








