Místopředseda poslanecké sněmovny Jan Skopeček pokračuje se sérií charitativních turnajů napříč středočeskými městy. Výtěžek z turnajů, který je vybírán prostřednictvím startovného, je vždy poukázán na organizace sociálního charakteru v místě konání turnaje. Tato sbírka doprovází fotbalový turnaj, který se koná 15. července v Příbrami.









