Ahoj všem!
Už delší dobu jsem se chtěl na plno věnovat točení, ale vždy byly na této cestě nějaké překážky. Největší překážkou jsou peníze na techniku. Díky mému zaměstnavateli jsem dostal super možnost točit na iPhone, ale bohužel to není dostačující. Mám v hlavě spousty super nápadů a projektů, díky kterým bych mohl začít novou kapitolu svého života, ale s telefonem se tohle určitě stát nemůže. Foťák bych určitě využil nejen k soukromým účelům, ale určitě bych se chtěl částečně živit točením, což byl vždy můj sen. Momentálně žiju s přítelkyní a tahám to za nás oba, jelikož ještě studuje a nezbyde nám moc prostoru na tyto věci.
Chtěl bych Vám předvést malou ukázku toho, jak jsem si poradil se záběry z telefonu a že to byla dřina. Počítač mi nestíhal importované záběry.
Pro ty kterým se tvorba bude líbit předem děkuji a doufám že ve videu uvidíte to, kam bych se chtěl posunout.











