Jedná se o cestu k moři pro Veroniku Samseliovou. Veronika je děvče/žena na vozíku (na vozíku je od narození po DMO) s úžasnou energií a chutí do života a velkou touhou podívat se k moři. V životě se jí to podařilo dvakrát, a to, když ji její umírající maminka vzala na poslední společnou cestu a pak ještě po dlouhé době se mnou. Od doby, co jsme byli u moře, není hovoru, kdy by Verča nezmínila, jak to bylo úžasné a že by zase moc ráda jela. Já jí, už několik let říkám "ano Verčo, příští rok" a úspěšně oddaluji a oddaluji do „nikdy“. Letos jsem i pod dojmem vlivem poměrně velkých Verčiných zdravotních problémů, řekl ANO, Verčo, letos to dáme! Veronika to bez finanční pomoci a mého doprovodu jako asistenta nezvládne. Prosím pomozte jí splnit sen! Pro Verču to není jen dovolená. V jejím případě je to něco, na co se řadu let těší, upíná a dává jí naději, že není sama a že sny se i přes její handicap mohou stát skutečností. Bez nadsázky říkám, že pro Verču je realizace cesty ZÁZRAK! Prosím staňte se součástí jejího snu a pomozte!








