Česká spořitelna

Jsme Spořka. Finanční společnost, které už téměř dvě stě let záleží na tom, v jaké kondici je finanční zdraví nejen jejích klientů, ale celé společnosti. Je nás deset tisíc, najdete nás na stovkách míst napříč republikou a pomáhání máme v DNA. A jako #silnější prostě pomáháme.

3 Vytvořených sbírek
1 609 670 Kč Celkem vybráno

Ukončené sbírky

Aktuality

Více o organizaci

Jsme Spořka. Sdílíme stejné hodnoty jako naši předchůdci, pomáháme, kde je potřeba a sázíme na odolnost jednotlivce a sousedství. Věříme, že Češi jsou #silnější, než si myslí.
Věříme, že když se bude dařit jednotlivcům, firmám i komunitám, bude se rozvíjet celá společnost. Své aktivity proto soustředíme zejména na podporu vzdělávání – prostřednictvím naší Nadace České spořitelny. Vedle toho přispíváme k rozvoji občanské
společnosti – podporujeme ty, kdo chtějí změnit místo, kde žijí, k lepšímu. A to zejména prostřednictvím grantového programu www.dokazemevic.cz. Naše kolegy podporujeme v pomáhání všude tam, kde je potřeba. A proto jsme i tady, na platformě Donio. Samosebou, vždy jsme připraveni pomoci v mimořádných a krizových situacích. Ať už jsou to dopady živlů, pandemií nebo války.