Jsme spolek nadšenců, který vznikl z lásky ke psům a dětem. Toto se nám povedlo propojit a vznikl spolek Canis Vysočina, složili jsme úspěšně zkoušky na canisterapii a pomocí této terapie se snažíme pomáhat dětem. Naším snem je vytvořit canisterapeutické centrum, kde by se pomoci dostalo každému, lidé by se setkávali s podobnými problémy a nikdo by už na to nebyl sám.
Naši terapeuti Zarra, Zebba ,Arrow, Cody a nově v zácviku Awa a Dea jsou připraveni pomoct tělu i duši klienta ať už při relaxaci, polohování anebo jen motivací. Chtěli bychom vychovat a vzdělávat sebe a další budoucí canisterapeutické týmy, pořádat kulturní a vzdělávací akce , aby se tato terapie psem dostala mezi co nejvíce lidí, protože prostě funguje a výsledky jsou viditelné.














