Po úspěšném vydání knížky pro děti jsem začal skládat písničky na kytaru. První CD je určeno pro kamarády, přátelé a lezce po skalách,nejen pro ně,pro každého.(další písničky pro děti a dospělé jsou připravené). Složil jsem to v době kde je můj život jak na houpačce,ale „muzika a káva pomáhají“ .Je to taková hudba,co se hodí k raní kávě večerním procházkám…prostě k životu . Při mém zdravotním stavu (nádor v hlavě) mně dělá radost vytvořit něco pro druhé a slyšet jak si písničku zazpívají, zahrají. Jistě to není komerční záležitost ale jen minimální příspěvek od Vás pro vydání CD.Děkuji Všem co mě podpořili .Předem děkuji za příspěvky zde na Donio.













