Ahoj kamarádi, podporovatelé!
Rozhodla jsem se splnit si velký sen a natočit své první autorské CD pod taktovkou známého hudebního producenta. Vyrazila jsem na půlroční cestu plnou výzev, ale hlavně krásného tvoření a času naplněného tím, co miluju.
Hudba je takový můj maják. Již 6 let píšu písně, které přicházejí tak nějak samy – cítím to jako formu vnitřní podpory a léčení. Když jsem je začala hrát na ulici, na různých setkání, zjistila jsem, že se dotýkají i druhých lidí. Dozrálo ve mně rozhodnutí nahrát je ve studiu a sdílet je se světem.
Řekla bych, že vzniká až umělecké dílo:). Má hudba dostane na CD trochu jiný kabát a věřím, že vás bude těšit a bavit. Neuslyšíte pouze kytaru a můj hlas, ale také violoncello, saxofon, housle, perkuse, elektrickou kytaru, klavír a mnoho dalších nástrojů.
Obracím se na Tebe s prosbou o pomoc.
Každý příspěvek – malý i velký – je pro mě obrovskou podporou. Budu vděčná, když se i Ty staneš součástí mé cesty a pomůžeš albu na svět. Bude krásné!
Tady můžeš nahlédnout do mé tvorby, která je umístěna na SoundCloudu (zkopíruj link a vlož do prohlížeče, pokud se ti neotevře):
Děkuji za podporu.
Veronika





















