Snažíme se vybrat peníze na opakovanou terapii kmenovými buňkami pro neverbální 12-ti letou holčičku Jasmínku, která trpí autismem, vývojovou dysfázií a vedlejší DMO. Jasmínka má ráda lidi, děti, svět, ale vzhledem k jejímu postižení se s ostatními zatím nedokáže funkčně domluvit, i když by moc chtěla. Rozumí všemu, ale mluvení jí zatím moc nejde. Snaží se a pokrok je po první terapii kmenovými buňkami vidět, hodně píše a má velkou chuť se učit. Je to velmi povzbudivé, ale opakovaná terapie je velmi nákladná a pro nás již nedosažitelná. Kmenové buňky u Jasmínky fungují a opravují co je třeba, znamenají velkou naději pro její další život. Nabízejí nové možnosti regenerace a šanci funkčně komunikovat.










