Už podruhé nás postihla panleukopénie – kočičí mor. Nemoc, které se bojí každý milovník koček. Nebezpečná, zákeřná a odolná nemoc, která pro neočkované kočky končí většinou smrtí. Nejohroženější jsou koťátka. Náš první boj s morem jsme prohráli. Malého Štístka a Emičku jsme nedokázali zachránit ani přes hospitalizaci na veterinární klinice. Když jsme se stejnou diagnózu dozvěděli u dvou venkovních koček, které jsme přijali ve vysokém stupni březosti, aby u nás v klidu porodily a ony nám nadělily každá 7 koťátek, tak zavládla panika. Ale rozhodnutí bylo jasné – našich 14 malých kotěcích miminek a jejich mámy nedáme!!! A tak začal náš „ Boj o 16 kočičích životů“.











