Teď na mě čeká dlouhá cesta. Zejména se budu věnovat rehabilitacím. Už půl roku se snažím žít plnohodnotný život na vozíku a cvičit. Úraz se mi stal 15. 8. 2021. Po 21 dnech na JIP jsem byl přeřazen na spinální jednotku, kde jsem strávil 2 měsíce.
Po dvou měsících mě převezly na spinální jednotku, do Kladrub, tam jsem momentálně téměř 5 měsíců. Rehabilitace jsou mnohem těžší, než jsem si myslel.
Za tu dobu jsem se naučil oblékat s asistencí, dojít si na WC a osprchovat se, zatím také pouze s asistencí. Zlepšení je viditelné, ale ještě mě čeká dlouhá cesta.
Už udělám i pár kroků s chodítkem a s pomocí fyzioterapeuta. Věřím, že mi na mé ceste pomůžete.
