Ahoj, jmenuji se Bobby a jsem 3 roky starý kříženec s elánem do života a pozitivní energií. Dostal jsem se do nové rodiny, kde mě noví páníčkové vzali k veterináři, kde mi pan doktor diagnostikoval vrozenou vadu v zadních nožičkách. Tato vada se postupně zhoršuje a nyní je ve 3. fázi ze 4. Ta poslední fáze je již neoperovatelná. Jsem úžasný, energický, přátelský a vděčný pejsek.
Peníze, které se nevyužijí k danému účelu předáme na jiné projekty a pomůžeme jiným potřebným lidem a zvířecím kamarádům, tak jako jsme pomáhali doposud.
Děkuji všem, kteří se rozhodnou tuto sbírku podpořit a dopřát mi tím tak bezbolestný pohyb.











