Dobrý den jmenuje se Lucie a jsem maminkou 13ti leté holčičky, která se jmenuje Gituška. Narodila se předčasně o 3 měsíce s DMO kvadruspasticita – postižení na všechny čtyři končetiny. Gituška navštěvuje 4 ročník speciální základní školy Arpida České Budějovice kam každý den dojíždí a která je vzdálená 75km od jejich domova. Ve škole kam Gitka chodí má nejen učení ale i různé zájmové kroužky např, počítače, deskové hry které ji moc baví, také má různé rehabilitační procedůry, které jsou pro její vývoj velmi důležité i pro jemnou motoriku rukou. Po dobu co je Gitka ve škole já odjíždím do práce, kterou mám též v Českých Budějovicich a pracuji jako sociální teréní pracovník u seniorů. Když skončím v práci, vyzvedávám dceru ze školy a jedeme domů. Po příjezdu domů s Git udělám úkoly, cvičíme, já musím uvařit protože Gituška je alergička, takže obědy ze školní jídelny mít bohužel nemůže. Večer když se jde koupat tak z důvodu nevyhovující kopelny, ve které jsou různě postavené příčky se s invalidním vozikem s Gitkou nedostanu, takže veškera manipulace s dcerou jak do koupelny na vykoupání tak i na wc probíhá tak, že ji musím zvedat a přenášet v rukách. A jelikož už je Gitka větší a tím pádem i težší, tak už s tím začínám mít problém, protože ji neunesu a bolí i záda. Proto jsem řekla, že je potřeba udělat to, že se musí koupelna úpravit , protože je nevyhovující pro potřeby mojí dcery. A jelikož jsem matka samoživitelka tak na úpravu koupelny nemám. Celková částka činí okolo 298 389kč.
Budu ráda, když pomůžete jakoukoliv částkou . Předem všem moc děkuji Lucie a Gituška