26. 9. 2024 15:54
Běluška všem moc děkuje za vaši podporu.
3. 9. 2024
Běluška dnes byla na Vetcentrum na CT a výplachu ucha a vyndání polypu.
Bohužel se to nepodařilo úplně. Nebyl to bohužel klasický standardní polyp, byla na sále 2.5 hodiny a trhalo se po kusech a nenašla stopka, za kterou by šel polyp vytáhnout celý.
Jedná se o laločnatý pigmentový útvar a zarůstá do zvukovodu. Blya nabrána kultivace. Ucho masivně krvácelo, a tak zůstane Běluška na hospitalizaci i přes noc.
26. 9. 2024
Bělušky uši se hojí, po konzervativní terapii se hodně vylepšila.
Ošetřující veterináři by se zatím nehnali do odstranění zvukovodu. V doživotní péči, jejím domově se o ni úžasně starají. Další kontrolu má Běluška za 3 týdny.
Přikládáme pár fotek z domova. 

