Ahoj, tady skoro dospělá devítiměsíční slečna bernardýnka! 😊🐻🐻
Jsem velká a mazlivá, jenže teď mám trochu problém. Jedno mrňavé klíště, taková titěrná potvůrka, mě kouslo a poslalo do mě bacila jménem anaplazmóza. Upřímně, nevím, proč si nevybralo třeba plyšáka, ale muselo zrovna mě.
Teď bojuji – jsem unavená, občas mě bolí nožky a potřebuji víc pohlazení než obvykle. Lékař říká, že to zvládnu, když můj imunitní systém zvládne správně zareagovat na poskytovanou léčbu.
Já vím, že jsem statečná holka, ale každá packa podpory se hodí.
Takže prosím – držte mi tlapky, myslete na mě a posílejte mi kousky vaší energie. Až to vybojuju, slibuju, že zase rozesměju celé okolí svým štěněcím úsměvem a obřím vrtěním ocáskem.
Díky, že jste se mnou. Váš psí smíšek na čtyřech nohách. 🐶🐻🩷











