Rád bych se Vám představil – jmenuji se Bedřich Hryz je mi 34 let. Mým koníčkem jsou papoušci, má rodina mě v tom ráda podpoří.
Přestože jsem zaměstnán, nejsme schopni vše zvládnout, což mě mrzí. Manželka navíc prošla onkologickou léčbou. Nyní bych chtěl pořídit pozemek, kde bych chtěl mít voliéru. Tento pozemek je zatím v pronájmu a rád bych ho odkoupil dříve než ho odkoupí někdo jiný. Jsem začínající podnikatel, který chce dělat radost nejen své rodině, ale i např. seniorům v domovech, dětem ve škole a dětských domovech atd… Ale bohužel na to, abych mohl toto vůbec začít dělat tak bych rád oslovil Vás, kteří máte rádi zvířátka, zda byste mi pomohli. Je jasný, že každá korunka je dobrá. Na Facebooku mě najdete jako Béďa Papoušci









