Ahoj, jmenuji se Bára a je mi už šest let. Přestože byste o mě na první pohled asi neřekli, že nejsem jako ostatní zdravé děti, nevypadala jsem na tom tak dobře jako teď. Narodila jsem se s genetickým nemocněním 16p11.2 duplication syndrome, který mi ovšem diagnostikovali až ve čtyřech letech. Do té doby jsem zažila spoustu vyšetření, lékaři o mě říkali, že jsem unikátní případ a nevěděli, jak mi pomoci. Proto od malička jezdím po nemocnicích (FN Olomouc, VFN Praha). Mým denním chlebem jsou intenzivní rehabilitace, přesto nožičky nechtějí poslouchat a pro přemísťování bych si moc přála kolo se třemi koly. Proto bych Vás touto cestou poprosila o přispění na SKLÁDACÍ TŘÍKOLKU.












