Ahoj, jmenuji se Buddy a můj životní příběh se znovu začal psát 24. 12. 2010
Ten den mě totiž našla nějaká paní v popelnici ( v Budapešťské, proto i mé jméno ) a zavolala na policii, útulek mě nechtěl a tak mě zachránila moje úžasná dvojnožka, ke které jsem se náhodou dostal, víte, vzala mě totiž domů.
Teď jsem ale nemocný a potřeboval bych kastraci.










