Moje děti byli na procházce s naším pejskem Beníkem.
Vše se odehrálo velice rychle, řidič z místa nehody ujel a nechal tam moje tři děti s těžce poraněným pejskem, který krvácel z hlavy.
Děti hledali, volali o pomoc,.. Měli štěstí, že jela z práce paní, která zastavila a svým autem Beníka odvezla na nejbližší veterinu.
Zde mu zachránili život a dopadlo to tak, že nárazem došlo k devastačnímu poraněni horní i dolní čelisti… Beníkovi dělali plastiku obou čelistí......potravu přijímá vývodem v krku-sondou do žaludku.
Operace stala 12.000Kč a další výlohy budou následovat. Mám 4 děti, finanční potíže a proto velmi prosím o pomoc financování Benikovi operace a následné léčby.