Proto bych Vás chtěla poprosit o poskytnutí finančního daru na zakoupení automobilu. Syna každý den vozíme do speciální školy Diakonie, ve které je moc rád a díky ní se tam učí i věcem, které by mohl zvládnout. Hlavně se tam těší za spolužáky, panem učitelem a pro něho tak důležitý režim dne. V rámci školy má i rehabilitace, které jsou pro jeho svaly velmi důležité, protože díky nim se aspoň stále dokáže pohybovat po čtyřech. Taky hodně navštěvuje lékaře, takže bez auta si to vůbec nedovedu představit. Jeho nohama je vlastně automobil. Bez jeho pomoci bychom se nikam nedostali. Díky němu můžeme jezdit na výlety, které Tomášek tak miluje, aby neseděl jen doma. Pro jeho hendikep nemá ani žádné koníčky. Štěstí mu přináší právě jízda autem. Jelikož je Tomík už dost těžký, tak nelze ho předělávat stále z vozíku na sedadlo a vozík do auta skládat. Proto potřebujeme větší auto, aby se do kufru dala namontovat nájezdová rampa a on seděl na vozíčku v kufru. Synovi bude v červnu 18 let a váží 60 kg, proto nejde, abychom zakoupili menší auto a syna přesouvali z vozíčku na sedadlo. Je to s ním velmi obtížné, jelikož mi skoro vůbec nepomůže a každý den skládat vozíček do kufru je už i pro mě fyzicky náročné. Já se snažím chodit do práce a zajistit mu finance na jeho rehabilitace, které jsou finančně nákladné, ale bez kterých by už byl ležákem. Také potřebuje spoustu kompenzačních pomůcek, které mu hradíme z vlastních financí, jelikož pojišťovny buď na to nepřispívají anebo jen nějakou menší částkou. Máme ještě dceru a tu musíme finančně podporovat. Je stále zatím studentkou.