Dobrý den,
jsme pětičlenná rodina z Vrchoslavic – tatínek Olda, maminka Miša a tři kluci – Kubíček, Vojtíšek a Kryštůfek Svačinovi.
V této sbírce bychom chtěli poprosit o pomoc se získáním peněz na pořízení nového automobilu pro našeho zdravotně postiženého syna Kubíka.
Kubíka denně vozíme do speciální školy, kterou nemáme v místě bydliště. Jezdíme na pravidelné kontroly do vzdálených měst a především na rehabilitace. Auto máme již nevyhovující, a to nejen z hlediska technického stavu, ale především z kapacitních důvodů. Kubík je na vozíčku a pokud chceme celá rodina jet např. na výlet, návštěvu nebo dovolenou, máme s místem v autě již velké problémy.










