Ahoj, jmenuji se Dominik a je mi 5 let. Po druhém roce mi byl diagnostikován dětský autismus a později ADHD. Mám mladší sestřičku Julinku a žijeme s maminkou samy. Bohužel nezvládám jízdu hromadnou dopravou. Auto by mi pomohlo k dojíždění do speciální školky, která je 20 kilometrů vzdálená od našeho domova, na terapie, k lékařům a výlety do přírody, které mám tak rád!









