Vybranými penězi pomůžeme naší dceři Aničce. Její příběh začal před 16ti lety, při komplikovaném porodu. Narodila se mrtvá, nikdo nevěřil, že se jí podaří oživit. Povedlo se, ale musela si sama vybojovat, zda to zvládne. Aňa je obrovský bojovník a svůj život si vybojovala, bohužel s těžkými následky. Má těžce poškozený mozek, CNS, kvadrparézu, epilepsií a DMO. Od narození je závislá na naší péči. Začátky nebyly vůbec jednoduché, cvičení 4× denně, stále pobyty v nemocnici. Přes to všechno je to stále usměvavá slečna. Nicméně její zdravotní stav se během let začal pomalu zhoršovat. Před třemi lety chytla RS viry, její vyčerpané tělo už nezvládlo boj s touto nemocí, došlo ke kolapsu plic. Byla okamžitě přeložena na ARO a připojena na plicní ventilací. Stav byl natolik vážný, že jsme museli rozhodnout, co pro ni chceme a co ne. Lékaři nám moc nadějí nedávali. Ale Anička to opět zvládla. Jen už musí mít zavedenou tracheostomii a a zavedený PEG. Její stav je teď takový, že při větší viróze může být konec. A tak se snažíme dělat vše pro to, aby ten čas, který tu s námi je měla co nejlepší. Dřív jsme byly velmi aktivní. Anička chodila do speciální školy, společně jsme běhaly pulmaratony, což se Ane velmi líbilo. Jezdila do lázní. Měla ráda dlouhé procházky, hlavně v lese. A dovadeni se svým bráškou. To vše už teď nemůže. Vše ji hned vyčerpá, jit ven s vozíkem a se všemi přístroji/odsávací zařízení, kyslik/ je hodně náročné nejen pro ni, ale i pro nás rodiče. A proto bychom, chtěly prostornější vůz, na krátké výlety. Abychom si mohly uživat společný zbývající čas.
