Ráda bych Vám představila Stanislava Hanuše. Je mu 42 let. Jeho život ovlivnila láska k motorkám. V roce 2001 jel se svým kamarádem na vyjížďku. Co osud nechtěl stala dopravní nehoda způsobena štěrkem a následnou amputací dolní končetiny. Po stabilizovaní a 3 týdnech v kómatu přišla na řadu operace nohy. Po 38 operacích byla jeho noha z části zachráněna – sice kratší a zohavněna ale furt to byla jeho noha. Po několika letech noha začala otékat, velice bolet, a kotník byl hybný jen na 10 procent. Dojít si na záchod bylo utrpení plné slz a bolesti. Po několika konzultacích s lékaři se rozhodl před 4mi roky pro amputaci. Toto období bylo velmi náročné hlavně na jeho psychiku. Nikdo z nás si přece nepřeje být dobrovolně jak mu každý říkal mrzák. Toto období i pro jeho rodinu nebylo vůbec lehké..










