Dobrý den. Jsou tomu 2 roky, kdy se nám povedlo vybrat cílovou částku na nové auto pro naši těžce postiženou dceru, Kačenku. V sobotu 3. 9. ráno se nám veškerá snaha rozplynula. Toho dne mi totiž nedala přednost (nezastavila na Stopce) slečna a vjela mi přímo před auto. Neměla jsem šanci zareagovat, neviděla jsem ji za domem. Auto máme na odpis. Předběžný odhad technika je o 300tis méně, než je opravdová hodnota auta. Jsme bezradní, auto pro dceru nutně potřebujeme, ale takovou částku nemáme. Jezdíme dálky k lékařům, na rehabilitace, do lázní atp. Kačenka nezvládá cestu autobusem, vlakem a jinými hromadnými prostředky. Neznámých zvuků a spousty lidí se bojí a hystericky pláče a jelikož má epilepsii, bojíme se případného záchvatu. Kačenka jízdu v autě miluje, užívá si ji. Vždy se v autě směje a je celkově spokojená. Velké auto potřebujeme kvůli nesložitelnému vozíku, speciální autosedačce, jejích zdravotních pomůcek a také jsme pětičlenná rodina + Kačenky asistenční pes.











