Už jsou to 4 roky, co se u mé dcery Rebeky objevila epilepsie závažného typu. Máme za sebou několik hospitalizací. V současnosti má již další diagnózy jako autismus, retardace a psychomotorický opožděný vývoj. Přestože má Rebeka 6 let, její motorika je na úrovni batolete. Tzn. Pády na rovné zemi, problém při zdolávání obrubníků, schodů a podobně. Po psychické stránce nedosahuje v řeči a chápání ani na to dvouleté dítě. Nechápe, že déšť ani sníh jí neublíží, má z toho paniku. Nechápe zásady silničního provozu, že tam hrozí nebezpečí, k čemu slouží stezka, přechod a semafor.
Pravidelně navštěvujeme mimo naše město neurologii, psychologii, psychiatrii, i oční a zubní pro postižené děti je také mimo naše město. Cestování autobusy a vlaky je nemyslitelné kvůli panice. Proto jsem se rozhodla založit tuto výzvu, abych za získané peníze koupila osobní auto.











