Zdravím, jmenuji se Kateřina a jsem maminka Viktorka, který má 2,5 roku. Viktorek vypadá jako zdravé dítě.
Viktorek se narodil předčasně v 30+5tt bohužel skrz odlučování placenty.
I když Viktorek byl moc šikovný a přišel na tenhle svět jako velký bojovník a popral se s tím vším , tak i přesto začali být nějaké zdravotní problémy .
Zdraví není samozřejmostí ale dar .











