Každý člověk má doma několik párů bot, naše boty jsou invalidní vozíky. Nyní jsme se vydali na nelehkou cestu ke soběstačnosti a nezávislosti, na které se ale neobejdeme bez vaši pomoci. I když nám naše vozíky určitou míru svobody poskytují, potřebujeme vhodné vozidlo , které nás bezpečně dopraví kamkoliv bude potřeba. Proto se snažíme zrenovovat náš Ford , aby se stal věrným společníkem všem členům Svazu tělesně postižených v Hrabyni. Na jeho opravu již přispěli přátelé spolku částkou 15 000 Kč, bohužel celková částka je mnohonásobně vyšší.
Pomůžete nám se posunout vpřed ?