Dobrý den, jmenuji se Marek a letos mi bude 30 let. V dětství mi byla diagnostikována DMO a spastická diparéza, poruchy chování s projevy autoagrese a heteroagrese.Velmi špatně chodím a do hromadné dopravy bohužel nenastoupím. V současné době používám při chůzi chodítko o které se mohu opřít a sednout si když jsem unavený.Jelikož bydlíme s maminkou v menší obci, kde není praktický lékař je pro nás auto nutností ,bez které se k němu nemůže dostat. Maminka sice o příspěvek několikrát žádala, ale pokaždé nám byl zamítnut s tím, že se nejedná o dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.Moc bych chtěl jet někam na výlet nebo za babičkou do Prahy. Proto bych vás chtěl moc poprosit jestli byste mi pomohli nějaké auto koupit. Maminka se o mě stará nemůže do práce.











