Dobrý den, jmenuji se Kryštůfek Hubáček, je mi 8 let a žiji se syndromem fragilního chromozomu X, který mi byl zjištěn ve dvou letech. Jde o vázané dědičné onemocnění projevující se mentální retardací. I když vypadám jako normální chlapeček, ještě nemluvím, jsem stále na plenkách, protože je moje onemocnění podobné autismu a musím mít každý den svůj režim. Moc rád chodím na procházky, s maminkou, tatínkem a svojí sestřičkou na výlety. Můj největší parťák je naše borderkolie Zoi, která mi moc pomáhá.










