Evelínku jsem dostala do péči ze dne na den .Jako 2-letou,do 3-let bylo vše v pořádku a pak začalo ,jedna nemoc za druhou, do dneska nemáme vyhráno, jelikož bojujeme s nemocema jako,astma,adhd,autismus,težká scolioza,po operaci,težká vertebogenni onemocnení, středne težká mentální retardace,psychické trauma,a další nemoce.I přez hendikep hodně času tráví s malováním jediné ji to uklidnuje .Běžný den u nás je nároční záleží jak vstane když nemá bolesti ,tak dem do koupelny,obléknu ji nasnídá a vyrazíme do školy u okna musím čekat protože nechce se odloučit ode mně má strach že tam nebudu až vyjde ven .Autobus je hodně obtížný má záchvat a nejde tak jsem nucená jezdit sní s taxim .Je na úrovni 7-leté .
