Rada bych vám představila syna. Jmenuje se David Flégr a jemu 14 narodil se v roce 2008 po bez problémovém těhotenství. David si do života přinesl vrozené vady, které se objevily hned na sále a všem nám otočily život během sekundy – rozštěp rtu, patra, čelisti oboustranná nedoslýchavosti, chybí mu centrum v mozku, které propojuje hemisféry, má oční vady, kolobomy. A ve svých 3 letech si ke všemu tomu ještě přidal autismus a mentální retardaci.










