Dobrý den všem hodným lidem. Jmenuji se Lucie Podlešáková a jsem maminkou šestiletých dvojčátek Adélky a Danečka. Adélka je zdravá holčička. Daneček je usměvavý chlapeček, který od pěti měsíců 2,5 roku bojoval s rakovinou sítnice. Když jsme ji konečně porazili, byť Daneček přišel o pravé očičko, zjistila se těžká mozková obrna ve formě spastické kvadruparézy, zpomalení celkového vývoje a pět různých poruch na zbylém očičku. Daneček je ale obrovský bojovník a statečně a s láskou mu také pomáhá jeho dvojče sestřička Adélka. Od narození s Danečkem opravdu denně navštěvujeme lékaře a různé rehabilitace, s Adélkou školku a kroužky. K tomu nám vždy pomáhalo naše milované staré autíčko, které však před dvěma týdny úplně celé „umřelo“ a oprava se již nevyplatí. Jsem maminka samoživitelka, Daneček je na úrovni cca ročního miminka a vyžaduje 24hodinovou péči. Auto je pro nás téměř životní nutností. Dali jsme dohromady všechny možné peníze a příspěvky, které jsme mohli, stále nám však ještě podstatná část chybí. Navíc potřebujeme auto, do kterého se vejde náš vozíček nebo speciální kočárek.











