Ahoj,jmenuji se Patrik :-)
V roce 1999 jsem se narodil rodičům se vzácným syndromem. První měsíc svého života jsem strávil v nemocnici, jelikož doktoři nevěděli, jestli jsem kluk nebo holka. Po veškerých vyšetřeních zjistili, že jsem kluk s chromozómem 49 XXXXY. Trpím klinefelterovým syndromem (genetická porucha s nadbytečným pohlavním chromozómem X u chlapců).
Doktoři rodičům řekli, že budu celý život pouze ležet jako hadrová panenka.










