Tentokrát potřebujeme pomoc my sami – abychom mohli dál pomáhat Ukrajině.
Auto, se kterým jezdíme s humanitární pomocí na Ukrajinu, nám jeho majitelé nejprve zapůjčili, abychom mohli alespoň takto pokračovat v dodávkách vybavení přímo na frontu. Tím nám velmi pomohli.
Nakonec nám nabídli možnost vůz odkoupit a dali nám výraznou slevu 30 000 Kč. Částku jsme dali dohromady z vlastních prostředků, ale stále nám chybí zhruba polovina.
Tato sbírka není pro nás.
Auto potřebujeme k tomu, abychom mohli doručovat zásoby vojákům.
Právě tímto autem vozíme pomoc přímo k nim – tam, kde jde každý den o život. Bez spolehlivého vozu se k nim nedostaneme.
Pomozte nám udržet pomoc v pohybu.
Protože když má pomoc kola, zachraňuje životy. 🚙🇺🇦❤️









