Patrik je čtyřletý chlapeček, který na první pohled vypadá jako úplně zdravé dítě. Ač se to na první pohled nezdá Patrik je AUTISTA, jeho porozumění je na úrovni 1.5 ročního dítěte a celodenní péče o něj je velmi náročná i kvůli poruše soustředění se a pozornosti.
Za rok intenzivní práce v ergoterapii jsme s Patrikem udělali pokroky, i když nejsou velké tak jsou viditelné. Obří kus cesty je však stále ještě před námi.
Naším cílem je, aby Patrik mohl v co největší míře žít jako jeho zdravý vrstevníci. Aby byl alespoň trochu samostatný a především našel na světě své místo i s jeho handicapy.











