Pomoc by byla přínosem jak mě, tak mému příteli a současně i mému miminku a obecně celé veřejnosti, jelikož bych byla samostatná a nemusela bych se na každém metru doprošovat pomoci. Mohla bych být s miminkem aktivnější a podporovat ho i ve sportu, jelikož díky většímu autu, mohu do auta naložit sebe s vozíkem, kočárkem i miminkem a současně i kolem a handbikem či lyžemi a monoski. S takovým autem zvládneme i případný nezbytný nocleh. Hlavně jsem vybrala toto auto z důvodu toho, že je větší a současně i nižší, takže do něj zvládnu nastoupit a naložit dítě sama, tudíž nebudu potřebovat stále přítele v zádech, což by samozřejmě ani nešlo, jelikož přítel jako každý jiný chodí do práce, aby nás s miminkem zajistil. Z téhož důvodu potřebuji pro svou samostatnost s mininkem i kompenzační pomůcky k tomu, abych mohla s miminkem v kočárku a na vozíku chodit na procházky ven sama, stejně tak miminko doma obstarat sama apod. fungovat s miminkem sama bez ohledu na okolí.
