Ahoj všichni. Jmenuji se Aurinka a od svého psího dětství musím mít na sobě plínku, venku samozřejmě ne-naštěstí aspoň tam se mi uleví!
Doma to už nosím, no snažíme se od dobrých lidí nastřádat finance na zákrok, který provádí v Praze MVDR. Hnízdo, specialista na moji vrozenou vadu.
Moje močová trubice je o kousek dál, než by měla normálně být a tudíž jsem jak pokažený vodovodní kohoutek. Pořád mi ukapává samovolně moč a já se venku tak snažím čůrat.. čím jsem větší, tím mi to přijde intenzivnější.
Děkuji každému, komu nejsem lhostejná…











