Jmenuji se Aura a zažila jsem poměrně těžké začátky svého života.
Moji noví majitelé si myslí, že jsem se narodila na Slovensku, odtud jsem se dostala k mladému páru, kde jsem žila pár týdnů nejspíše šťastný život, tomu ovšem udělala závěrečnou čáru válka, která se týkala také mých páníčků. Nyní jsem zůstala u rodiny v České republice, která sice již pár pejsků má, ale ponechali si mě, přestože se nejprve mělo jednat o dočasnou péči. Začínám si tu zvykat, ještě se poměrně bojím hluku, cizích lidí, ale bydlím s nimi doma a učím se poznávat jiný svět, začínám se i někdy těšit z našich společných aktivit. Bohužel si moji noví páníčcci myslí, že jsem nemocná, protože vůbec nepřibírám a mám dlouhodobé trávicí potíže. Brzy nás tedy čeká mnoho vyšetření na klinikách, kde se ukáže, jak na tom jsem se svým zdravím. Prosím, držte mi palce, každý si zaslouží nový a šťastný život.












