Asi tušíte, že tohle všechno potřebuje ateliér s geniem loci. Chce to tu správnou atmosféru, rozměr. Protože, když tvoříte, tak se potřebujete rozmáchnout, neomezovat. Barvy tečou, štětce sviští.
Chtěli jsme být na Desítce, za prvné jsme tady v okolí nic takového neměli a pak jsme strašničtí patrioti a máme tu naši čtvrť rádi. Vždycky nás potěší každý sousedský projekt, akce, domácí kavárna, park a místa, kde to žije… Chtěli jsme, abychom se i tady mohli potkávat se štětcem v ruce a užívat si společenský život během tvorby.
Když jsme se poprvé viděli prostor v Koh-i-noorce, jednoduše jsme se zamilovali a hned jsme viděli ten ohromný potenciál. Pronajali jsme si tři místnosti plné světla, poctili jsme ten úžasný “Berlin style”, nakoupili vybavení a v září začali.
Víme, že žádný začátek není jednoduchý a zázraky jsme nečekali, i když na ně věříme:) Nečekali jsme, že budeme mít od prvního dne narváno a finanční investice na vybudování se bude rychle vracet. Nicméně jsme si mysleli, že se nám bude dařit výrazně lépe a utáhneme nájem. Bohužel ne…
Hrajeme o čas – věříme, že si k nám cestu najdou další zájemci a díky nim to zvládneme. Potřebujeme překlenout období než se dostaneme do povědomí a kurzy se naplní do míry, kdy zvládneme pokrýt provozní náklady.
Jakákoli vaše pomoc je vítána.
Prosíme sdílejte náš projekt, pomozte nám, aby se o nás vědělo. Vykřičte to na celou Desítku a do okolí:)
Pokud hledáte prostor pro workshopy, akce, vlastní tvorbu – spojte se s námi, ať naplníme každou chvilku, kdy se v ART DEPU nic neděje. Pomozte nám překlenout startovací fázi, odrazit se od ranveje a letět.
Peníze, které díky Vám vybereme, použijeme na zaplacení nájmu a dokoupení dalšího výtvarného vybavení.
Děkujeme.