Sbírku zakládám pro našeho asistenčního pejska Belinku, který už 9 let velmi pomáhá mojí postižené dceři na vozíku. Jsem samoživitelka a pečuji o postiženou dceru na vozíku. Její asistenční pejsek Belinka má nyní zdravotní problém, musí se jí vyměnit kolenní kloub. Operace tohoto typu je velmi nákladná a naše výdaje jsou již tak značně vysoké vzhledem k terapiím pro dceru. Dcera je na Belinku velmi navázaná, moc ji miluje a velmi těžce nese její momentální nemožnost volného pohybu, moc se o ni bojí. V noci se budí a pláče. Věřím, že se nám podaří dát Belinku zase do pořádku a obě moje holky budou zase v pohodě. Je to nyní naše velké trápení. Belinka má bolesti a bez prášků na bolest se ani nepostaví.











