Projekt ArtPark Trojice vznikl na jaře roku 2022 v Pardubicích. Naším cílem je proměnit les, který se desítky let plnil odpadky a vznikaly zde černé skládky. Nikdo se taktéž nestaral o floru, tudíž se tato část města proměnila v džungli plnou nepořádku. S tím je však konec a začali jsme pracovat na proměně tohoto zanedbaneho prostoru, který má ale velký potenciál. Zde je odkaz na rozhovor pro český rozhlas Pardubice a náš instagram.









