Začátkem roku 2016 jsem byla mladá energická holka, která měla ráda lidi a zábavu, ale během minuty, kdy mi ve fakultní nemocnici v Brně Bohunicích oznámili, že mam 2 cm nádor na mozku, se můj život otočil o 180°. Byly dvě možnosti, buď mi nádor odoperují a nebo ho budou sledovat, já se rozhodla to zvládnout a byla jsem pro operaci. Operovali mě přesně v den mých narozenin a já věřila, že budu mít vyhráno, ale bohužel přišla pooperační epilepsie, která hodně podlomila moji psychiku, ze strachu ze záchvatu jsem začala trpět panickými atakami a už jsem nikdy nebyla a ani nebudu holka jako předtím. Nicméně epilepsie se zaléčila poměrně úspěšně, ale s nádorem se zázrak nekonal a po 5ti letech jsem musela znovu absolvovat operaci, která bohužel úspěšná nebyla a za 4 měsíce jsem musela jít na 3. operaci, která podle všeho dopadla dobře. Ovšem osud chtěl jinak a nádor začal po půl roce znovu růst. Ačkoliv je zatím nezhoubný, tak je velmi agresivní a ohrožuje mě na životě. Roste přímo do pohybového centra, tudíž další operace již není možná a proto je pro mě poslední možnost nádor ozářit v radiocentru v Brně na Žlutém kopci, ale bohužel mi nikdo nezaručí, že bude ozařování úspěšné. Platí, čím větší nádor, tím větší riziko, že se stane zhoubným a rakovina mozku je fatální. Tak jsem se rozhodla i pro alternativní léčbu v podobě různých vitamínů, homeopatik, doplňků stravy atd. Jelikož mám jen invalidní důchod, ze kterého mi zbývají 4000 na přežití a podpůrnou léčbu pojišťovna neproplácí, není v mých možnostech si léčbu hradit sama, jelikož je velmi nákladná a dojíždění do Brna taky. Budu ráda za každou korunku a všem přeji hlavně zdravíčko.
