Ahoj lidičky. V životě mě nenapadlo, že budu někdy psát něco podobného, ale jelikož už opravdu nevíme, jak dál rozhodli jsme se sdílet náš příběh. Již měsíc s Amynkou jezdíme na veterinu. (Vystřídali jsme 3 veteriny, aby jsme vůbec přišli na to, co ji je) Amynka měla ve střevech předmět (nejspíš špatně tvarovanou kost, my ji kosti nedáváme, musela to v chvilce nepozornosti sníst někde venku a my si toho nevšimli). Tím, že střeva nebyli průchozí a nepracovali, tak, jak by měly, začaly se ji nafukovat, což byl veliký problém, protože hrozilo prasknutí a následná sepse. Hned v ten den, co jsme přijeli do vetparku byla Amynka hospitalizována a začal boj o život. Rentgeny, kapačky a následovala operace. Operace dopadla dobře, Amynka byla hravá, konečně dostala chuť k jídlu, vše vypadalo, že je na dobré cestě. To nadšení, ale hodně rychle opadlo. Amynka se nám po operaci týden nevykakala ( 3–5 dní je normál) a zase přestávala mít chuť k jídlu. Zajeli jsme tedy na veterinu a tam nám znovu zatrnulo.- Střeva se vůbec nehýbají. Nechali si ji tam přes den na kapačce a zkoušeli, co šlo, ale bez úspěchu. Druhý den měla jít na CT, ale šla rovnou na sál, na rentgenu to totiž vypadalo, že ve střevech pořád něco je. Když ji ale doktor znovu otevřel zjistil, že ve střevech nic není, ale střeva ji extrémně srůstají, takže jsme měli dvě možnosti, nechat Amynku uspat a nebo zkusit léčbu kortikoidy. Samozřejmě jsme se rozhodli pro léčbu, ale jelikož Amynka má za sebou dvě nákladné operace a spoustu hospitalizací, tak už jsme vyčerpali všechny naše finanční možnosti. A proto bychom vás chtěli moc poprosit o vaši pomoc, ať můžeme pokračovat v záchraně naší holčičky.
